Karel Machytka
Budějovická 1912
140 00 Praha 4

Vážený pane,

dovolte mi, abych Vám jménem plaveckého klubu Neptun poděkoval za poskytnutí finančního daru na účast závodnice našeho klubu Lenky Němečkové na Mistrovství světa v plavání seniorů, které se konalo v Christchurch na Novém Zélandu ve dnech 24.3. - 4.4.2002.

I díky Vaší pomoci se Lenka Němečková stala nejúspěšnějším českým účastníkem a jedním z nejúspěšnějších závodníků mistrovství světa vůbec. Ve všech disciplínách, ve kterých startovala, se umístila na medailových místech. Získala jedno první místo a titul mistra světa a dvakrát byla druhá, tedy získala jednu zlatou a dvě stříbrné medaile. Zde jsou její výsledky: